share
اندازه متن
۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰:۱۲:۳۹
کد خبر : 6379

محور صفاشهر –سعادت‌شهر رتبه سوم محورهای پرتردد فارس/چهار هزار تخلف سرعت غیرمجاز نوروز امسال در جاده های فارس ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: از 25 اسفندماه 96 تا پایان روز چهارم فروردین ماه جاری، چهار هزار تخلف سرعت غیرمجاز به وسیله سیستم های ثبت تخلف در جاده های استان فارس ثبت شد.

محور صفاشهر –سعادت‌شهر رتبه سوم محورهای پرتردد فارس/چهار هزار تخلف سرعت غیرمجاز نوروز امسال در جاده های فارس ثبت شد

به گزارش بام فارس؛ علیرضا سیاهپور یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین تخلف ثبت شده مربوط به محور ارژن – شیراز (کمربندی خان زنیان) است.


وی اظهار کرد: بیشترین سرعت غیرمجاز ثبت شده به وسیله سیستم های ثبت تخلف نیز 182 کیلومتر، 180 کیلومتر و 178 کیلومتر به ترتیب مربوط به محورهای آباده - شهرضا، شیراز - ارژن و شیراز - سپیدان است.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: در این مدت، یک میلیون و 292 هزار دستگاه انواع وسیله نقلیه در محورهای این استان تردد کرده است.


وی بیان کرد: 10 محور پرتردد استان فارس در 24 ساعت گذشته نیز به ترتیب شامل محور شیراز – مرودشت و بالعکس، محور رکن آباد – کمربندی اکبرآباد، محور صفاشهر –سعادت شهر، محور شیراز – کازرون و بالعکس، محور شیراز – سپیدان و بالعکس، محور آباده – صفاشهر و کمربندی اکبرآباد – رکن آباد بود.


سیاهپور ادامه داد: بیشترین سهم استان ها از مبدا پلاک وسایل نقلیه تردد کننده در این استان هم به ترتیب شامل استان های فارس، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، کرمان و مازندران می شود.


او گفت: طی 24 ساعت گذشته، بیشترین ورودی خودرو به شهر شیراز نیز به ترتیب از طریق ورودی های مرودشت، کازرون، سپیدان، کوار، فسا و خرامه انجام شده است.


این مقام مسئول ادامه داد: همچنین از 23 اسفندماه 96 تا پایان روز چهارم فروردین ماه جاری 240 هزار و 453 مسافر در قالب 20 هزار و 609 سفر به وسیله ناوگان حمل و نقل عمومی به نقاط مختلف درون و برون استان جا به جا شده اند.


او افزود: از 25 اسفند 96 تاکنون نیز 32 هزار و 508 بلیت نوروزی اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی به شکل حضوری و غیر حضوری پیش فروش شده است.

 

منبع: ایرنا


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic