share
اندازه متن
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰:۰۰
کد خبر : 6297

کشف بیش از ۹۹ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس در صفاشهر

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگلویه و بویر احمد و پلیس "صفاشهر" ۹۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و پنج نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

کشف بیش از ۹۹ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس در صفاشهر

به گزارش بام فارس، سردار "مهدی انصاری"  اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از صفاشهر به استان اصفهان توسط پنج نفر با دو دستگاه خودروی پژو پارس و ال نود، دو تیم مجرب از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تحقیقات خود را برای شناسایی، دستگیری عوامل، توقیف خودروها و کشف محموله آغاز کردند.

 

 وی افزود: پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی و انتظامی، مأموران به شهرستان صفاشهر عزیمت و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در محور "شیراز- اصفهان" ایست و بازرسی ایجاد کردند.

 

انصاری بیان داشت: مأموران با کنترل خودروهای عبوری به محض مشاهده خودروهای پژو پارس و ال نود طی یک عملیات منسجم و غافلگیرانه هر  دو خودرو را متوقف و رانندگان و سه سرنشین آنها را دستگیر کردند.


 
وی گفت: مأموران در بازرسی از خودروی پژو پارس ۹۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند و مشخص شد خودروی ال نود نیز محموله را اسکورت می‌کرد.

 


فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: هر دو راننده و سه سرنشین خودروها تحویل مرجع قضائی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

 

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

 


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic