share
اندازه متن
امام جمعه صفاشهر:
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶:۳۳
کد خبر : 6183

راهپیمایی 22 بهمن امسال زنده بودن انقلاب و امید به آینده‌ای روشن را نشان داد/عزم جبهه مقاومت برای مبارزه نهایی و شکست صهیونیسم/تقدیر از برپایی مجالس ذکرشهدا در صفاشهر

امام جمعه صفاشهر گفت: مردم انقلابی با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال زنده بودن انقلاب و امید به آینده‌ای روشن را نمایش دادند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال زنده بودن انقلاب و امید به آینده‌ای روشن را نشان داد/عزم جبهه مقاومت برای مبارزه نهایی و شکست صهیونیسم/تقدیر از برپایی مجالس ذکرشهدا در صفاشهر

به گزارش بام فارس؛ حجت‌الاسلام مهدی نقوی امام جمعه صفاشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به راهپیمایی تماشایی مردم انقلابی ایران در 22 بهمن گفت: در راهپیمایی امسال شاهد حادثه‌ای بزرگ با حضور خیره‌کننده مردم انقلابی بودیم، مردم در راهپیمایی امسال با نشان دادن علاقه خود به آرمان‌های امام، شهدا و مقام معظم رهبری یک بار دیگر دشمن را به عقب راندند.


وی افزود: دشمن از نمایش حضور تماشایی مردم در راهپیمایی در قالب یک خبر مانند سایر خبرها خودداری کرد و مانند سال‌های قبل به بهانه‌های مختلف سعی در کوچک جلوه دادن حضور مردم داشت در حالی که اغتشاشات اخیر را بزرگ‌نمایی و از آن حمایت کرد.


امام جمعه صفاشهر بصیرت ملت را سبب شناخت توطئه دشمن و شکست آن دانست و اظهار داشت: دشمن 22 بهمن امسال را پایان انقلاب اسلامی اعلام کرده بود اما شاهد بودیم که مردم با نمایش شور انقلابی خود، زنده بودن انقلاب و امید به آینده‌ای روشن را نمایش دادند.


وی تصریح کرد: مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند ولی امید دارند همان طور که مشکلات و گردنه‌های قبل را پشت سر گذاشتند با حضورشان و با قدردانی، نگاه انقلابی و عمل جهادی مسئولان در مسائل کنونی هم موفق می‌شوند.


حجت‌الاسلام نقوی با انتقاد از بیان سخنان فرعی توسط برخی مسئولان بیان داشت: این سخنان به معنای فهم انقلاب و انقلابی بودن نیست حتی اگر شعار انقلابی بدهند، نظام تلاش خود را برای حفظ همراهان انقلاب انجام داده است اما عده‌ای که خود از مسیر جدا شده‌اند خودشان مقصر هستند، به جای اینکه آنان را به برگشت و اقرار به اشتباهات دعوت کنیم بگوییم انقلابیون مقصر هستند غلط است و مشکلات کشور نیز از این نگاه‌های غلط ناشی می‌شود.


وی با اشاره به ساقط کردن جنگنده رژیم صهیونیستی توسط سوریه تاکید کرد: سوریه امروز با سال‌های قبل قابل مقایسه نیست و به گفته رهبری دوره بزن و در رو حتی در مرز اسرائیل و در برابر اسرائیلی که بر دنیای عرب تسلط داشت تمام شده است و هر واکنشی با پاسخ سوریه روبرو می‌شود.


خطیب جمعه صفاشهر افزود: هدف دشمن این بود که جبهه مقاومت را تضعیف کند اما این اتفاق نشان داد که جبهه مقاومت عزم خود را برای مبارزه نهایی و شکست صهیونیسم جزم کرده است و هر چند دشمن صهیونیستی دور خود حصار بکشد پیروز این میدان جبهه مقاومت است.


وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان گفت: همان طور که رهبری فرمودند مسئله شهادت و بزرگداشت شهدا یکی از مسائل مهم در عصر حاضر است و ملت ایران تا قرن‌ها باید این گنج خود را حفظ کند.


امام جمعه صفاشهر به اقدامات خوب برخی جوانان صفاشهر در بزرگداشت یاد شهدا و برپایی محافل ذکر شهدا اشاره کرد و گفت: مدتی است در صفاشهر برخی جوانان برای زنده نگه داشتن یاد شهدا تلاش می‌کنند بدون اینکه از سازمانی کمک بگیرند و به مصداق آتش به اختیار برنامه‌هایی برای شهدا و با حضور خانواده آنان اجرا می‌کنند، از این جوانان تشکر می‌کنم و از آنان می‌خواهم این برنامه‌ها را با وجود همه سختی‌ها و مشکلات ادامه دهند.


وی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب شهید «ابراهیم هادی» در صفاشهر، از مردم خواست برای اجرای برنامه مشارکت و حمایت کنند.

 

پایان پیام/


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic