share
اندازه متن
امام جمعه صفاشهر:
۲۲ دي ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸:۲۳
کد خبر : 5992

توجه به تذکرات مردم و عمل به دستورات رهبری مشکلات ما را حل می‌کند/باید به انتقادات مردم توجه کرد/وحدت لازمه غلبه بر مشکلات مردم

امام جمعه صفاشهر گفت: توجه به تذکرات مردم و عمل به دستورات مقام معظم رهبری به ویژه در موضوع اقتصاد مقاومتی مشکلات ما را حل می‌کند.

توجه به تذکرات مردم و عمل به دستورات رهبری مشکلات ما را حل می‌کند/باید به انتقادات مردم توجه کرد/وحدت لازمه غلبه بر مشکلات مردم

به گزارش بام فارس؛ حجت الاسلام مهدی نقوی امام جمعه صفاشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به پایان فتنه و آشوب‌های اخیر گفت: مردم به صورت چشم‌گیر و به موقع حتی با وجود بارش برف و باران به خیابان‌ها آمادند و با حمایت از نظام اسلامی وظیفه دینی خود را انجام دادند.

وی تاکید کرد: مسئولان هم وظیفه دارند با به کارگیری تمام تلاش و توان خود مشکلات مردم به ویژه مسائل اقتصادی را حل و زمینه رضایت مردم را فراهم کنند.
امام جمعه صفاشهر اظهار داشت: حل مشکلات مردم به جز با وحدت و کنار هم بودن مسئولان محقق نمی‌شود، مسئولان باید از اختلاف پرهیز کنند و با کمک تفکرات مختلف حداکثر توان خود را برای بهبود وضع معیشت مردم به کار گیرند.
وی خطاب به مسئولان ابراز داشت: زمینه را فراهم کنید که مردم به راحتی حرف خود را به مسئولان بزنند و در بستر قانون خواسته‌های خود را بیان کنند و از طرف دیگر دشمنان فرصت سوء استفاده پیدا نکنند.
حجت الاسلام نقوی تصریح کرد: طبق موازین شرعی مردم حق دارند در مواردی که حقی از آنان ضایع شده اعتراض کنند و یا فریاد بزنند.
وی افزود: دولت و مجلس ما از رای همین مردم دراین مقام قرار گرفتند، بنابراین هیچ مسئولی نباید خود را بی‌نیاز از امر به معروف و نهی از منکر و تذکرات مردم بدانند.
خطیب جمعه صفاشهر بیان داشت: توجه به تذکرات مردم و عمل به دستورات مقام معظم رهبری به ویژه در موضوع اقتصاد مقاومتی مشکلات ما را حل می‌کند.
وی با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام علی‌اکبری به ریاست ستاد ائمه جمعه کشور از خدمات 17 ساله و مدیریت موفق حجت‌الاسلام تقوی در این نهاد قدردانی کرد و گفت: حجت‌الاسلام تقوی که از قبل از انقلاب تا کنون در سنگرهای مختلف فعالیت داشتند دارای صبر و مدیریت قوی بودند، از زحمات ایشان تقدیر می‌کنم.
امام جمعه صفاشهر افزود: حجت‌الاسلام علی‌اکبری نیز مدیر خوش فکر، موفق، انقلابی هستند که در میان نسل جوان و نوجوان محبوبیت دارند، امیدواریم شاهد بهبود کیفی امور در ستاد نماز جمعه کشور و امر برگزاری نماز جمعه باشیم.‌

 

پایان پیام/


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic