share
اندازه متن
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸:۱۱
کد خبر : 5333

مبلغ 69 میلیارد ریال اعتبارات قانون استفاده متوازن در خرم بید توزیع شد

مبلغ 69 میلیارد ریال اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات در شهرستان خرم بید با رشد 30 درصدی نسبت به سال گذشته توزیع شد.

مبلغ 69 میلیارد ریال اعتبارات قانون استفاده متوازن در خرم بید توزیع شد

به گزارش بام فارس؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم بید به ریاست صادق کریمی فرماندار شهرستان و با حضور مهندس امیران دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خرم بید و سایر مسئولین و اعضاء کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

کریمی فرماندار شهرستان ضمن اشاره به قانون استفاده متوازن از امکانات، اظهار داشت: سهم شهرستان از محل این اعتبارات 69 میلیارد ریال بوده که این اعتبارات بر اساس اولویت‌‌بندی، نیازسنجی و سیاست‌های دولت مبنی بر اتمام و تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام، به پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان اختصاص یافته و توزیع می‌شود.

 

وی افزود: این اعتبار با توجه به شاخص‌هایی که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برای واگذاری اعتبارات ماده 180 در نظر گرفته شده است در قالب 12 فصل و 14 برنامه و 145 پروژه در بخش‌های آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، تجهیز و نوسازی اراضی، راه و شهرسازی‌، گردشگری‌، زیرساخت شهرک‌های صنعتی، بخش کشاورزی ، اجرای طرح هادی توسعه روستایی و عشایری‌، آبرسانی شهر و روستا و فاضلاب، فرهنگ و هنر، حمل و نقل شهرستان اختصاص می‌یابد.

 

کریمی اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری مسئولین محترم ادارات و نهاد ها و مدیران کل در جذب تخصیص اعتبارات فوق گشایش‌های جدیدی که در عرصه عمران و آبادانی و اقتصاد شهرستان ایجاد و این مهم تحقق یابد.

 

توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن در خرم بید

 

توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن در خرم بید

 

پایان پیام/خلیلی

 


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic