share
اندازه متن
به مناسبت هفته دولت؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸:۲۱
کد خبر : 5100

بهره‌برداری از 7 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان خرم بید

با حضور معاون استاندار فارس از 7 طرح با اعتباری بالغ بر41 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان خرم‌بید بهره‌برداری شد.

بهره‌برداری از  7 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان خرم بید

به گزارش بام فارس؛ در ششمین روز از هفته دولت 7 طرح در فصل های خدماتی، کشاورزی و صنعتی با اعتباری بالغ بر41 میلیارد و 500 میلیون ریال با حضور یداله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس در خرم بید به بهره‌برداری رسید.

 

نخستین طرح سیستم تصفیه پساب و فاضلاب صنعتی شرکت صنایع غذایی یک و یک بود که فاز اول آن با اعتبار بالغ بر 32 میلیارد ریال و با ظرفیت تصفیه 62500 لیتر در ساعت به بهره‌برداری رسید که با تکمیل فاز دوم در مجموع  این طرح با هزینه 72 میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

 

با اجرای سیستم تصفیه پساب و فاضلاب شرکت یک و یک نیاز آبی این کارخانه تامین می‌شود و با تکمیل فاز دوم آن، برای 400 هزار هکتار از اراضی کشاورزی منطقه تامین آب خواهد شد.

 

گفتنی است شرکت صنایع غذایی دشت‌مرغاب یک‌ویک از پیشروان صنعتی شدن کشور است که 20 درصد از تولیدات خود را صادر می‌کند و از این حجم صادرات 80 درصد به کشورهای اروپایی و 20 درصد آن به حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیایی فرستاده می‌شود.

 

گازرسانی به شهرک مواد غذایی و شهرک دامداری قادرآباد با اعتبار 25 میلیارد ریال طرح دیگری بود که و با حضور مسئولان افتتاح شد. این شهرک‌ها زمینه اشتغال بیش از 350 نفر را فراهم کرده‌اند.

 

افتتاح دو واحد سنگبری صنعتی در شهرک صفاشهر در مجموع با ظرفیت تولید روزانه بالغ بر 200 متر مربع و سرمایه گذاری حدود 100 میلیارد ریال، بهره برداری از 100 هزار متر مربع طرح بهسازی و آسفالت معابر شهری صفاشهر با اعتبار 30 میلیارد ریال و افتتاح 20 واحد مسکن محرومین با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال از دیگر طرح‌هایی بود که با حضور معاون استاندار فارس افتتاح شد.

 

پایان پیام/

 


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic