share
اندازه متن
امام جمعه صفاشهر:
۲۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱:۱۲
کد خبر : 4859

قاچاق و واردات بی‌رویه تولید را فلج کرده است/برای انتخاب کابینه از افراد کاری استفاده شود

امام جمعه صفاشهر: واردات بی‌رویه و قاچاق باعث تعطیلی مراکز تولیدی و اقتصادی و فلج شدن تولید شده است.

قاچاق و واردات بی‌رویه تولید را فلج کرده است/برای انتخاب کابینه از افراد کاری استفاده شود

به گزارش بام فارس؛ حجت الاسلام مهدی نقوی امام جمعه صفاشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قاچاق کالا را از موانع ایجاد اشتغال دانست و گفت: قاچاق کالا از مراکز رسمی ورود کالا مانند گمرک‌ها و حتی واردات کالای غیر ضروری مانند مربا و لوازم آرایشی تولید را در کشور فلج کرده است.

 

وی تصریح کرد: اگر تولید در کشور رونق نداشته باشد یک شغل هم ایجاد نمی‌شود و اگر واردات قاچاق و غیر ضروری از روی آگاهی و عمد انجام می‌شود قطعا خیانت به کشور و نسل جوان است.
 
حجت الاسلام نقوی اظهار داشت: میزان بی‌کاری طبق اعلام مرکز آمار در فصل بهار زیاد شده‌است و با وجود وعده دولت برای ایجاد 900 هزار شغل به دلیل درگیری دولت با مسائل انتخاباتی و تغییر 50 درصدی کابینه این وعده با تردید روبرو است.
 
وی با تاکید بر تشکیل کابینه کارآمد ابراز کرد: باید برای تشکیل کابینه وزرای کاری که برای حل مشکلات کشور بتوانند جهادی عمل کنند و تولید را رونق دهند استفاده شود و باید در این زمینه از نگاه سیاسی خودداری کرد.
 
امام جمعه صفاشهر گفت: واردات بی‌رویه و قاچاق باعث تعطیلی مراکز تولیدی و اقتصادی و فلج شدن تولید شده است.
 
وی تاکید کرد: راه خروج کشور از این وضعیت و حل مشکل بی‌کاری جوانان، رونق تولید و راه رونق تولید جلوگیری از واردات بی‌رویه است، اما اینکه چرا جلوی این واردات گرفته نمی‌شود جای سوال است.
 
 
پایان پیام/

نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic