share
اندازه متن
۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷:۲۶
کد خبر : 4834

پایان مسابقات فوتسال جام رمضان در صفاشهر

مسابقات فوتسال جام رمضان امسال صفاشهر با قهرمانی تیم یاران سعید به پایان رسید.

پایان مسابقات فوتسال جام رمضان در صفاشهر

به گزارش بام فارس؛ فینال مسابقات جام رمضان صفاشهر با حضور صادق کریمی فرماندار شهرستان خرم بید و جمعی از علاقه مندان ورزش فوتسال در سالن ورزشی مهدی موعود(عج) برگزار شد.

 

این دوره از مسابقات با حضور ۱۵ تیم در سه گروه از پنجم ماه مبارک رمضان شروع شد و پس از انجام مسابقات مقدماتی ۸ تیم به مرحله بعد صعود و در ۲ گروه ۴ تیمی رقابتکردند.

 

پس از انجام‌ مسابقات این مرحله  ۴تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در نهایت تیم های یاران سعید و اتحاد به فینال راه پیدا کردند.

 

در مسابقه فینال و در وقت قانونی دو تیم به تساوی 1 بر 1 رسیدند و پس از آن در وقت اضافه تیم یاران سعید موفق شد بار دیگر دروازه تیم اتحاد را باز کند و با این گل فاتح جام قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان صفاشهر شود.

 

حبیب رنجبر مسئول هیئت فوتبال صفاشهر در گفتگو با خبرنگار بام فارس با انتقاد از کمبود بودجه این هیئت ورزشی اظهار داشت: هیات فوتبال صفاشهر تنها منبع درآمد خود یعنی سالن ورزشی مهدی موعود(عج) را به دلیل واگذاری به بخش خصوصی از دست داده است.

 

وی افزود: ادارات و افرادی که قول کمک و‌ مساعدت برای برگزاری این مسابقات داده بودند به قول خود عمل نکردند، لذا متاسفانه این هیئت فوتبال نتوانست جوایزی درخور تیم ها و‌داورانی که برای برگزاری مسابقات زحمت زیادی کشیدند تهیه کنیم.‌

 

پایان پیام/

 


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic