share
اندازه متن
یاددداشت/
۲ تير ۱۳۹۶ - ۱:۰۵:۱۵
کد خبر : 4745

روز قدس، سیلی دیگری به دشمنان

ای قدس امروز با شلیک موشک‌هایمان داعش را خوار کردیم و به زودی دشمنانت نیز از ما سیلی خواهند خورد.

روز قدس، سیلی دیگری به دشمنان

به گزارش بام فارس؛ در آستانه روز جهانی قدس و حضور با شکوه مردم روزه دار در راهپیمایی این روز یادداشت زیر را بخوانید:

 

 

چه زیبا گفت قرآن کریم: «و انّ اوهَنَ البیوتِ لبیتُ العنکبوت» سست ترین خانه ها خانه عنکبوت است. 23 سال، فقط 23 سال دگر از این غده بد خیم مانده است که به فضل الهی خون است که پیروز بر مثلثان سراسر مسلسل است.

 

سلام خدا بر پیر خمین و سلام خدا بر شهیدان حق و بر مادران ره رو راه زینبی، به اذن خدا سوز سینه شما با صدای سراسر صلابت  مسلمین و با از بین رفتن غده سرطانی اسرائیل به زودی تسکین می یابد، رحمت خدا بر رهبر کبیر انقلاب که فرمود :«راه قدس از کربلا می گذرد.»

 

 ای قدس دگر راهی نمانده‌است! ای قدس دیروز با جنگ خونین کربلا و امروز با شلیک موشک‌هایمان داعش را خوار و شام و عراق را آزاد می‌کنیم و به زودی دشمنانت نیز سیلی خواهند خورد.

 

گویی دشمنت فکر شیطنت در این دیار کهن دارد خوب است بدانند جواب ترقه بازی موشک ذوالفقار بود پس پاسخ تجاوز، فوران آتشفشان شهاب و سجیل بر سر حیفا و تلاویو است.

 

در این بین همسایه هم زبانت این هم عهد دشمنت و این محرم بزم یهود با سرانی خام در حال فتنه انگیزی اند آنان نیز بدانند در انجام هر عمل  ناهنجار یک پاسخ سخت وخشن در راه است.

 

جهان در روز آدینه با زبان روزه فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل می‌خواند و در آدینه‌ای دیگرآمریکا روضه نابودی اسرائیل را.

 

دشمن گمان دارد که هرچه خون ریزد مردمان این سرزمین و جماعت مسلمین ضعیف تر گردند اما انقلابی که نهالش با خون آبیاری شده و امروز به درختی تناور تبدیل شده است تبرها و اره‌ها می‌شکند.

 

 امروز با عقبه جهاد و عماد مغنیه ها و با رهبر مسلمین جهان آیت الله العظمی امام خامنه ای و با فرماندهی شهید زنده، سردار سر افراز اسلام قاسم سلیمانی پرچم سپاه اسلام دروغین از شام و عراق برچیده می‌شود و اسلام ناب محمدی در سراسر جهان سفره پهن می‌کند.

 

نه می‌بخشیم، نه فراموش می‌کنیم و نه سازش! امروز نیاز به بمب هسته‌ای نداریم زیرا با مدد گرفتن از خون شهیدان صدای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم اشغالگر قدس با مشت‌های گره شده ما ضربه‌اش از هزاران بمب بر سر شما دشمنان اسلام بیشتر و فراتر است.

 

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر! ای دشمنان اسلام در این صدا بسوزید و در این فریادها بمیرید! زنده باد اسلام، زنده باد انقلاب اسلامی و زنده باد قدس شریف.

 

سیدمحمدرضا پورهاشمی

پایان پیام/


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic