share
اندازه متن
یادداشت/هدیه بشارت
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲:۴۷
کد خبر : 4685

چرا «آتش به اختیار»؟

از زمانی که رهبر معظم انقلاب به افسران جوان جنگ نرم فرمان آتش به اختیار دادند، توپخانه‌‌های دشمن شدیداً فعال‌ شده و وانمود می‌کنند که این فرمان برای زدن، کشتن و تخریب است!

چرا «آتش به اختیار»؟

به گزارش بام فارس، از زمانی که رهبر معظم انقلاب به افسران جوان جنگ نرم فرمان آتش به اختیار دادند، توپخانه‌‌های دشمن شدیداً فعال‌ شده و وانمود می‌کنند که این فرمان برای زدن، کشتن و تخریب است؛ اما حقیقت به‌ روشنی روز است که در سال‌های اخیر کوتاهی‌های متولیان فرهنگی باعث دغدغه رهبری و مردم شده است.

هر وقت افسران جنگ نرم برابر کوتاهی‌ها و اشتباهات بعضاً عمدی دولتمردان اعتراض و روشنگری کردند، رسانه‌های معلوم‌الحال حمله‌ور شدند که چرا از رهبری جلو می‌زنید و ابتکار عمل را از دست مردم می‌گرفتند.

با فرمان آتش به اختیار به همه فهمانده شد که برابر ناتوی فرهنگی مسؤول هستیم و باید سریع و به‌ موقع روشنگری کنیم و منتظر فرمان از مرکز نمانیم.

آتش به اختیار یعنی دانش‌آموزان آگاه نسبت به حذف درس شهید فهمیده اولین واکنش را نشان بدهند.

آتش به اختیار یعنی معلمان فداکار در همان خط اول نسبت به سند ننگین 2030 موضع‌گیری داشته و زوایای پنهان آن را برای دیگران بیان کنند.

آتش به اختیار یعنی کارگران شریف صنعت نفت و گاز برابر حراج ثروت ملی بایستند و دست‌های ناپاک را افشا کنند.

آتش به اختیار یعنی کارمندان فهیم بانک برابر ربای نامشروع و اجرای FATF بایستند و حکم خدا را فریاد بزنند.

آتش به اختیار یعنی هر کس از اختلاس مسؤولان مطلع شد، فریاد بزند و افشا کند.

آتش به اختیار یعنی اینکه کسی نتواند افکار عمومی را از فسادهای موجود و قراردادهای ننگین و تاراج بیت‌المال به سمت ربنای شجریان منحرف کند.

آتش به اختیار یعنی قطع امید رهبر معظم انقلاب از نهادهای متولی و امید به جوانان انقلابی ...

منبع: فارس

انتهای پیام/


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic