share
اندازه متن
به مناسبت هفته معلم انجام شد:
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۲۶:۰۲
کد خبر : 4530

تجلیل از فرهنگیان مشهدمرغاب

با حضور رحیم زارع نماینده مردم شهرستان خرم‌بید از فرهنگیان و معلمان نمونه بخش مشهدمرغاب تقدیر شد.

تجلیل از فرهنگیان مشهدمرغاب

به گزارش بام فارس؛ به مناسبت فته معلم مراسم تجلیل از فرهنگیان بازنشسته٬ جانبازان و معلمان نمونه با حضور رحیم زارع نماینده مردم خرم‌بید در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

زارع در این همایش ضمن برشمردن شاخص‌های پیشرفت در جامعه جهانی گفت: شاخصی که کشور ها برای آن سرمایه گذاری میکنند شاخص نیروی اجتماعی است.

وی افزود: فرهنگ زیربنای ساختار کشور و آموزش و پرورش شالوده پیشرفت هر فرد در جامعه است.

نماینده مردم خرم‌بید از تلاش‌ مجلس برای افزایش بودجه آموزش و پرورش خبر داد و اظهار داشت: بودجه پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش 31 هزار میلیارد بوده که مجلس 35 هزار میلیارد افزایش داده است.

وی افزود: ۳۶۵۰ میلیارد از بودجه شرکت‌های دولتی برای افزایش به بودجه آموزش و پرورش کم شد، همچنین 4 هزار میلیارد به برای پرداخت حقوق و سرباز معلم‌ها  وحق التدریس‌ها به آموزش و پرورش اختصاص داده شد.

زارع ابراز کرد: دولت امسال برای پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش هزار میلیارد بودجه اختصاص داد که مجلس تقاضای ۴۵۰۰میلیارد بودجه داد و در کمیسیون تلفیق این عدد به ۳۴۰۰ میلیارد رسید و تصویب شد.

وی افزود: هزینه این افزایش بودجه برای فرهنگیان از ردیف ۷و۸و۹ و همچنین از درآمدهای حاصل از هدفمندی یارانه‌ها تصویب و اجرایی شده است.

 

همایش تجلیل از فرهنگیان مشهدمرغاب اردیبهشت 96

 

همایش تجلیل از فرهنگیان مشهدمرغاب اردیبهشت 96

 

پایان پیام


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic