share
اندازه متن
در جلسه شورای فرهنگ عمومی مطرح شد:
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱:۱۶:۳۳
کد خبر : 4073

معرفی ظرفیت های شهرستان خرم بید به میهمانان نوروزی/ساماندهی ورودی صفاشهر برای رفاه حال مسافران

در جلسه شورای فرهنگ عمومی صفاشهر بر معرفی ظرفیت های شهرستان خرم بید به میهمانان نوروزی تاکید شد.

معرفی ظرفیت های شهرستان خرم بید به میهمانان نوروزی/ساماندهی ورودی صفاشهر برای رفاه حال مسافران

به گزارش بام فارس؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی و همچنین ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان خرم بید با حضور امام جمعه صفاشهر، فرماندار خرم بید، فرمانده سپاه برای برسی مسائل فرهنگی شهرستان و برنامه های پیش رو به ویژه ایام نوروز، در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج سپاه خرم بید برگزار شد.

 

در ابتدا این جلسه سرگرد ستاری فرمانده سپاه خرم بید ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) ابراز کرد: فرهنگ ومسائل فرهنگی مساله ای است که به همگان مربوط می شود و همه باید در قبال آن احساس مسئولیت کنند.

 

وی افزود: همانطور که  مقام معظم رهبری  فرمودند فرهنگ مثل هوایی ست که تنفس می کنیم، پس می توان نتیجه گرفت که هیچ کس نمی تواند بگوید فرهنگ ومسائل فرهنگی به من ارتباطی ندارد و اگر خدای ناکرده آسیب و نفوذی در مسائل فرهنگی اتفاق بیافتد مشکلات ناشی ازآن گریبان همه را خواهد گرفت. بنابراین همگی باید در قبال رونق  و تحکیم مسائل فرهنگی خصوصا فرهنگ اصیل  اسلامی به صورت جهادی تلاش نماییم.

 

 در ادامه حجت الاسلام نقوی امام جمعه صفاشهر و ریاست شورای فرهنگ عمومی گفت: نیاز است در زمینه فرهنگی بصورت جدی تر برنامه ریزی نماییم و برای استفاده مردم و مسافران نوروزی از فضاهای مختلف فرهنگی و معنوی شهرستان وارد کار شویم.

 

 محمد صادق کریمی فرماندار جدید شهرستان خرم بید نیز اظهار داشت: بایستی از تمامی ظرفیت ها جهت معرفی شهرستان خرم بید به هموطنان در ایام نوروز استفاده کنیم.

 

در پایان جلسه شورای فرهنگ عمومی پس از ارائه دیدگاه ها درباره مسائل فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر، مواردی همچون نصب تصاویر مقدس شهدای عزیز شهرستان، سامان دادن به نمازخانه های بین راهی، مهیا نمودن محیط پنجشنبه بازار برای برپایی نماز، سامان دادن به دستفروشان در ایام نوروز، تهیه بروشور و تراکت برای معرفی ظرفیت های شهرستان به میهمانان نوروزی و سامان دادن به وضعیت ترافیکی در ورودی شهر(گلوگاه) جهت رفاه حال مسافران به تصویب اعضاء رسید.
جلسه فرهنگی

جلسه فرهنگی

جلسه فرهنگی

جلسه فرهنگی

جلسه فرهنگی

نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic