share
اندازه متن
۱۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱:۰۶:۴۴
کد خبر : 2903

فیلم/فقط دیدار با رهبری به دلمان ماند!

یکبار هم از «روایت فتح» به خانه ما آمدند و گفتند حاج خانم! چه خواسته ای از دولت داری؟ گفتم من که بچه هایم را نداد ه ام که خواسته ای بگیرم. فقط دیدار با رهبری به دلمان ماند! دو سه ماه گذشت. آن ها دوباره آمدند و گفتند که با شنیدن حرفت، خیلی دلمان سوخت. آمد ه ایم که با ماشین خودمان شما را پیش رهبر ببریم.

فیلم/فقط دیدار با رهبری به دلمان ماند!

بام فارس، مادر. مادرِ چهار پسر. مادرِ چهار شهید. ستاره؛ حاجیه ستاره اکبری! نزدیک 80 سال است این ستاره، دارد خورشید و ماه را از نور وجودش روشنی می دهد. اندازه دلش را نمی شود با مقیاس های دنیایی سنجید. بزرگ است. خودش از دلش و دلش از خودش بزرگتر. در کمتر از 5 سال، 4 پسرش رفته اند. پر کشیده اند. آسمانی شده اند. صلابت کلامش شنونده را میخکوب می کند. «شیرزن» یعنی او و او یعنی: «حاج خانم ستاره»

حاج خانم می گوید:یکبار هم از «روایت فتح» [گروه تلویزیونی] به خانه ما آمدند و گفتند حاج خانم! چه خواسته‌ای از دولت داری؟ گفتم من که بچه‌هایم را نداد‌ه‌ام که خواسته‌ای بگیرم. فقط دیدار با رهبری به دلمان ماند!

دو سه ماه گذشت. آن‌ها دوباره آمدند و گفتند که با شنیدن حرفت، خیلی دلمان سوخت. آمد‌ه‌ایم که با ماشین خودمان شما را پیش رهبر ببریم و رفتیم.

بعد‌ها پیش آقای خامنه‌ای هم رفتیم. رهبری گفت: حاجیه خانم چهار تا داغ دارد. خیلی سخت است.(1)

این روزها حاجیه خانم اکبری بانوی صبور شهیدآباد در فراق همسر خود حاج یدالله پدر شهیدان اکبری هم صبر می کند. به مناسبت چهلمین روز درگذشت حاج یدالله و در ایام  گرامیداشت مقام مادر، فیلم دیدار صمیمی مقام معظم رهبری با مادر و پدر چهار شهید و تکریم ایشان از این خانواده را مشاهده کنید:

 

منبع:

1. شیرازه


نـظـرات شـمـا

نظرات شما
نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
برگزیده ها


pic pic pic pic